قالیشویی سراج
منو موبایل

قالیشویی سراج

قالیشویی سراج مجهزترین قالیشویی در تهران

قالیشویی در تهران

ویژگی های یک قالیشویی خوب

امروزه با تبدیل فرش به یک کالای گران قیمت ، اهمیت شستشو و نگهداری از فرش ها به یکی از دغدغه های خانواده ها تبدیل شده ، پس برای آشنایی با ویژگی های یک قالیشویی خوب تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

جهت سفارش شستشو قالی با مدرن ترین تجهیزات قالیشویی با ما تماس بگیرید:

دارای شعبه های شمال، جنوب، شرق و غرب

تلفن قالیشویی سراج: 09123707346 | 09123332406

قالیشویی در زعفرانیه

اولین ویژگی یک قالیشویی خوب ، داشتن جواز کسب، عضویت در اتحادیه و دفتر ثابت می باشد.

در حال حاضر بسیاری از قالیشویی هایی که تبلیغات آنها را در سطح اینترنت، تراکت های فیزیکی و … میبینیم بدون هیچگونه دفتر ثابت و مجوزهای قانونی درحال فعالیت می باشند که در صورت بردن فرش های شما جهت انجام خدمات شستشو، هیچگونه تضمینی بابت بازگرداندن فرش ها یا انجام خدمات باکیفیت نخواهد بود و درصورت بروز مشکل نیز شما نمیتوانید به به آنها مراجعه نمایید و در نهایت مجبور به مراجعه به مراجع قضایی و طی مراحل زمان بر و هزینه بردار خواهید شد.

قالیشویی در نارمک

تجربه نشان داده که اینگونه قالیشویی ها هیچگونه پاسخ دهی در خصوص اعتراضات شما بدلیل آسیب های وارده به فرش در شستشو های غیر استاندارد و یا لک و کثیفی های بجا مانده از بر روی فرش شما نخواهند داشت و چون عضویت اتحادیه را نیز ندارند شما قادر نخواهید بود شکایت خود را به اتحادیه ارجاع نمایید.

قالیشویی سراج با سابقه ی ۳۰ ساله ، جواز کسب معتبر و عضویت در اتحادیه رسمی قالیشویان ، این تضمین را به شما می دهد که با خیال راحت فرش های خود را به ما بسپارید .

ویژگی دوم یک قالیشویی خوب داشتن کارشناسان با تجربه در این حوزه می باشد.

باتوجه به ثابت بودن فرش ها، آسیب هایی همچون پوسیدگی تا زمانی که فرش ها در دستگاه های شستشو قرار نگیرد پنهان مانده و پس از شستشو باعث ایجاد ترک و پارگی در فرش ها میگردد.

قالیشویی در پاسداران

لازم به ذکر است قالیشویی سراج از بزرگترین قالیشویی های سطح تهران بوده و تعداد سرویس های ما زبان زد خاص و عام می باشد، به همین دلیل است که بسیاری از مشتریان ، مارا به سرعت عمل و خوش قولی می شناسند.

ویژگی چهارم یک قالیشویی خوب داشتن کارخانه ی اختصاصی بوده

این ویژگی باعث می گردد آن مجموعه کنترل و مدیریت ویژه ای را در خصوص انواع فرش های ماشینی و بخصوص فرش های دستبافت و اعلا داشته باشد.

همچنین داشتن گرمخانه گازی در فصول سرد سال باعث عدم تاخیر در فرآیند سرویس دهی می گردد و حتی در روز های برفی و بارانی نیز فرش های شما کاملا خشک به شما تحویل داده می شود.

متاسفانه به دلیل هزینه های بسیار بالای احداث کارخانه قالیشویی بدلیل نیاز به فضای بسیار زیاد ، ابزار آلات و دستگاه های گران قیمت و داشتن تخصص در نحوه شستشو و مواد شوینده تنها تعداد اندکی از قالیشویی ها از چنین ویژگی برخوردارند.

کارخانه اختصاصی قالیشویی سراج واقع در چرم شهر، شهرک صنعتی سالاریه بوده که با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک، گرم خانه گازی، مواد شوینده تخصصی و مدیریت شبانه روزی توانسته است رضایت مندی تمامی مشتریان خود را بدست آورد

در نهایت برخورداری از تمامی ویژگی های بالا به همراه تجربه و اعتبار بالای برند موجب میگردد تا قالیشویی سراج انتخابی مناسب برای تمامی خانواده ها بدل گردد.

قالیشویی در شرق تهران

قالیشویی در تهرانپارس

کارشناسان با تجربه ی قالیشویی سراج همواره پیش از تحویل گرفتن فرش ها ، تمامی آنها را بررسی و درصورت داشتن عیب ذاتی آنها را به مشتریان خود گزارش میدهد تا مشتریان بتوانند تصمیم درست را درمورد شستشو یا عدم شستشوی فرش اتخاذ نمایند .لازم به ذکر است خدمات کارشناسی برای مشتریان هیچ گونه هزینه ای نداشته و بصورت رایگان انجام میشود.

ویژگی سوم یک قالیشویی خوب داشتن سرویس های متعدد در منطقه ی شما می باشد

این امر باعث صرفه جویی در وقت و هزینه سرویس ایاب و ذهاب می شود. همچنین انعطاف پذیری قالیشویی در زمان تحویل گرفتن و تحویل دادن فرش را افزایش می دهد و باعث راحت تر شدن این فرآیند برای شما خواهد شد.

مطالب مرتبط

نحوه از بین بردن چین و چروک فرش

نحوه رفع چروک فرش نحوه رفع چروک فرش، با توجه به علت ایجاد چین و چروک می تواند بسیار متفاوت […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده

روش تشخیص فرش دستباف خوب + خصوصیات و ویژگی ها

چگونه یک فرش دستباف خوب را تشخیص دهیم؟ تشخیص مرقوبیت فرش دستبافت اصیل ایرانی امری تخصصی بوده و عدم آگاهی […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده
فرش چند رج خوبه؟

فرش چند رج خوبه

نحوه رج شماری فرش دسبافت و ماشینی فرش دستبافت چند رج خوبه ؟ آیا تعداد رج فرش ارتباطی با قیمت […]

3 دقیقه مطالعه مشاهده