قالیشویی سراج
منو موبایل

قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی پاسداران - قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی پاسداران

قالیشویی سراج که بزرگترین قالیشویی شرق و شمال شرق تهران می باشد با سابقه ی 3 دهه خدمات رسانی در زمینه های شستشوی فرش های ماشینی ، فرش های دستبافت ، خدمات شستشوی مبل ، ترمیم و رفوگری انواع فرش های دستبافت اعلا که به صورت تخصصی توسط کادر دوره دیده قالیشویی سراج در منطقه پاسداران به شما همسایگان عزیز ارائه می گردد.

قالیشویی سراج در پاسداران توانسته است با اتکا به تجربه و همچنین تکنولوژِ های به روز صنعت قالیشویی ، از جمله دستگاه های تمام اتومات شستشوی فرش های ماشینی ، دستگاه های تعویض ریشه و شیرازه ی آلمانی ، استفاده از شامپو های نرم کننده و معطر کننده ، گرم خانه ی اتوماتیک با قابلیت تنظیم دما جهت جلوگیری از زرد شدن فرش ها و مواد شوینده اختصاصی توانسته است خدمات بی رقیبی را در منطقه پاسداران به همسایگان عزیز ارائه دهد.

شعبه قالیشویی سراج در پاسدارن

از دیگر دلایل شهرت قالیشویی سراج به بهترین قالیشویی پاسداران ، صداقت در نرخ دهی و عدم تغییر قیمت ها در منزل مشتری می باشد که همین امر باعث محبوبیت دوچندان قالیشویی سراج در منطقه پاسداران گردیده است.

کارخانه قالیشویی سراج به صورت اختصاصی و متعلق به مجموعه قالیشویی سراج می باشد و همین امر موجب مدیریت بهتر فرآیند شستشو و رفع تمامی نواقص در طی سال های متمادی گردیده و به همین امر شستشوی فرش های شما به صورت تضمینی و دریافت وجه پس از تحویل و رضایت صد در صدی شما صورت می پذیرد.

قالیشویی سراج با برخورداری از سرویس های فعال متعدد در منطقه پاسداران ، توانسته است سرعت خدمات رسانی را به حداکثر رسانده و کمترین میزان اتلاف وقت را برای شما به ارمغان بیاورد. تمامی فرش ها از لحظه تحویل اتیکت دار شده و به صورت لول به کارخانه انتقال پیدا می کند  و پس از شستشو و بازدید مجدد توسط مدیریت کارخانه قالیشویی سراج درصورت داشتن کیفیت مطلوب و نبود لکه و کثیفی بر روی فرش ، توسط دستگاه های اتوماتیک چروک زدایی شده که این امر موجب صاف شدن و خواب بهتر فرش ها در خانه شما می گردد. تمامی فرش ها پس از خشک  شدن به صورت لاتوماتیک در کاور قرار گرفته و به صورت انتی باکتریال و ایزوله به دست شما خواهد رسید.

خدمات قالیشویی در پاسداران

خدمات قالیشویی سراج با اتکا به تجربه و تکنولوژی تجربه ای بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد که باعث می شود دیگر هرگز به سراغ قالیشویی های سنتی یا کم تجربه نروید.