قالیشویی سراج
منو موبایل

قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی در نارمک - قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی در نارمک

بهترین قالیشویی در نارمک

قالیشویی سراج، با داشتن تعداد بالای سرویس کار های فعال در سطح محله ی نارمک، به سرعت عمل و خوش قولی معروف می باشد و  هرگز در فرآیند ایاب و ذهاب فرش ها شما را در انتظار نمی گذارد. صداقت در اعلام نرخ خدمات و تک نرخی بودن قیمت ها در قالیشویی سراج و عدم تغییر قیمت در منزل مشتری که بسیاری از همکاران از این سیستم جهت افزایش و جذب مشتری استفاده می کنند (قیمت پایین پشت تلفن و قیمت بالا در منزل مشتری) باعث شده تا به بهترین قالیشویی در نارمک تبدیل شود.

قیمت قالیشویی نارمک

جهت استعلام قیمت قالیشویی نارمک می توانید با شماره 77230414-021 تماس حاصل فرمایید.

قالیشویی محدوده نارمک

قالیشویی سراج با کادر مجرب، سابقه ی 32 ساله و دستگاه های روز دنیا،نه تنها بهترین کیفیت در شستشو را برای شما به ارمغان می آورد بلکه سلامت فرش شما را تضمین می نماید. قالیشویی سراج  در قالیشویی محدوده نارمک است که استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های به روز باعث کاهش احتمال آسیب دیدن فرش ها و افزایش طول عمر مفید فرش های شما می گردد.

همچنین در شعبه قالیشویی در محدوده نارمک تمامی فرش ها پس از شستشو مورد بازبینی قرار داده می شود تا درصورت وجود لکه های خاص که در سشتشوی فرش ها در دور اول باقی مانده است، فرآیند شستشو مجددا تکرار گردد و فرش های شما صد در صد بدون لک و کثیفی به دست شما برسد. در قالیشویی محله نارمک تمامی فرش ها به صورت لول تحویل گرفته می شود و پس از دو بار شستشو با تاید و شامپو جهت تمیزی و لطافت بیشتر فرش، اتو شده و به دستگاه های آبکشی و خشک کن انتقال داده میشود و پس از آن به صورت لول و داخل کاور قرار گرفته و آماده انتقال به خانه های شما عزیزان می گردد.

قالیشویی و مبل شویی در نارمک

قالیشویی سراج که به بهترین قالیشویی نارمک مشهور است ، قالیشویی سراج در نارمک با تکیه بر تجربه ای حدود نیم قرن و تلفیق این تجربه با تکنولوژی روز دنیا در زمینه شستشوی فرش های دستبافت اعلا و ابریشمی ، شستشو فرش های ماشینی ، خشکشویی مبلمان در منزل و انجام خدمات رفوری و ترمیم فرش ها از جمله رفع پوسیدگی ، تعویض ریشه و شیرازه و ترمیم پارگی فرش های ماشینی و دستبافت توانسته است رضایت تمام مشتریان خود را به ارمغان آورد.

استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک، شوینده های اختصاصی هر نوع فرش و استاد کار های ماهر شستشو و رفوگری باعث شده تا قالیشویی سراج به عنوان اولین قالیشویی با طرح شستشوی تضمینی به همراه ضمانت نامه کتبی کیفیت خدمات در منطقه نارمک شناخته شود.

شماره تلفن قالیشویی در نارمک

قالیشویی سراج در منطقه 8، در گلبرگ تهران، نارمک سرسبز، رسالت، شرق تهران، هفت حوض، خیابان فرجام آماده خدمت رسانی و سرویس دهی می باشد. شما میتوانید با شماره قالیشویی منطقه نارمک، قالیشویی سراج در ارتباط باشید.

شماره تلفن قالیشویی در نارمک: 77230414-021

بهترین قالیشویی نارمک

قالیشویی سراج به عنوان بهترین قالیشویی نارمک خدماتی از قبیل شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت، خشکشویی مبل ، رفوگری فرش های دستباف اعلاء، تعویض ریشه و شیرازه فرش های دستبافت و ماشینی را به صورت تضمین پرداخت وجه پس از دریافت خدمات و داشتن رضایت صددرصدی به شما عزیزان ارائه می دهد. در بهترین قالیشویی تهران نارمک، نخ های مورد استفاده در فرآیند های رفو، تعویض ریشه و شیرازه تماما از بهترین برند های موجود می باشد و بدست متخصصان بسیار مجرب و باتجربه ی این صنف صورت می پذیرد.

دستگاه های تعویض ریشه و شیرازه قالیشویی سراج تماما ساخت آلمان بوده و کیفیت نهایی کار قابل قیاس با دستگاه های چین ارزان قیمت نمی باشد. از جمله خدمات متمایز قالیشویی سراج که بهترین قالیشویی نارمک می باشد، دوگره در فرآیند ریشه های فرش می باشد که باعث افزایش زیبایی ریشه های فرش ها و استحکام ریشه ها می گردد.

قالیشویی سراج در نارمک توانسته است با خدماتی با کیفیت ، خوش قولی و صداقت به همراه قیمت مناسب خدمات شستشو و ترمیم فرش ها از محبوبیتی مثال زدنی برخوردار گردد ، شما هم میتوانید با یک بار استفاده از خدمات قالیشویی سراج مشتری دائمی این قالیشویی سده و خیال خود را از بابت شستشوی با کیفیت فرش و مبل هایتان راحت نمایید.

جهت استعلام قیمت قالیشویی می توانید با ما در ارتباط باشید.

جهت سفارش شستشو قالی با مدرن ترین تجهیزات قالیشویی با ما تماس بگیرید:

دارای شعبه های شمال، جنوب، شرق و غرب

تلفن قالیشویی سراج: 02177490525 | 09123332406

قالیشویی نارمک هفت حوض

اگر منطقه نارمک یا محدوده ی هفت حوض باشید ، نزدیک ترین قالیشویی به شما شعبه ی نارمک قالیشویی سراج می باشد که می تواند در زمان مد نظر شما جهت جمع اوری فرش شما اقدام نماید.منطقه هفت حوض از جمله مناطق تحت پوشش قالیشویی سراج می باشد پس اگر وقتتان برایتان ارزشمند است ، با خیال راحت می توانید با قالیشویی سراج تماس گرفته تا دقیقا راس ساعت به منزل شما مراجعه نماییم.

قالیشویی فرجام غربی

اگر منزل شما در فرجام غربی می باشد، فاصله شما تا دفتر مرکزی قالیشویی سراج تنها چند دقیقه می باشد که همین امر موجب امکان ارسال فوری سرویس کار های قالیشویی سراج به فرجام غربی و جمع اوری فرش های شما شود. سرعت عمل بالا و اشنایی کامل رانندگان قالیشویی سراج با منطقه فرجام غربی باعث شده است که بسیاری از مشتریان ما از سرعت رسیدن سرویس کار های ما به منزلشان شوکه شوند.تنها چند دقیقه پس از رزرو ادرس ، سرویس کار های قالیشویی سراج به منزل شما اعزام شده و فرش های شما را جهت شستشو به کارخانه قالیشویی سراج انتقال می دهند.

قالیشویی نارمک قیمت

با توجه به تغییرات نرخ شستشو توسط اتحادیه قالیشویان تهران به واسطه ی تغییر نرخ مواد شوینده و هزینه های نیرو کار ، جهت استعلام قیمت با شماره های قالیشویی سراج تماس حاصل فرمایید. قالیشویی سراج از معدود قالیشویی های فعال در تهران می باشد که امکان اعلام مبلغ دقیق فاکتور حتی به صورت تلفنی را برای مشتریان خود امکان پذیر نموده . صداقت و تک نرخ بودن قالیشویی سراج باعث افزایش محبوبیت روز افزون این قالیشویی گردیده است.

قالیشویی نارمک رسالت

اگر منزل شما در نارمک رسالت و مناطق اطراف ان باشد ، می توانید به سرعت از خدمات باکیفیت قالیشویی سراج استفاده نمایید ، با توجه به نزدیکی شعبه مرکزی قالیشویی سراج به نارمک و رسالت ، امکان خدمات دهی فوری برای هم محله ای های عزیز فراهم گردیده و شما تنها با یک تماس می توانید راس ساعت درخواستی از خدمات قالیشویی سراج در محل خود استفاده نمایید.