قالیشویی سراج
منو موبایل

قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی نارمک - قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی نارمک

قالیشویی سراج ، با داشتن تعداد بالای سرویس کار های فعال در سطح محله ی نارمک ، به سرعت عمل و خوش قولی معروف می باشد و  هرگز در فرآیند ایاب و ذهاب فرش ها شما را در انتظار نمی گذارد. صداقت در اعلام نرخ خدمات و تک نرخی بودن قیمت ها در قالیشویی سراج و عدم تغییر قیمت در منزل مشتری که بسیاری از همکاران از این سیستم جهت افزایش و جذب مشتری استفاده می کنند (قیمت پایین پشت تلفن و قیمت بالا در منزل مشتری) باعث شده تا به بهترین قالیشویی در نارمک تبدیل شود.

شعبه قالیشویی سراج در نارمک

قالیشویی سراج با کادر مجرب ، سابقه ی 32 ساله و دستگاه های روز دنیا ،نه تنها بهترین کیفیت در شستشو را برای شما به ارمغان می آورد بلکه سلامت فرش شما را تضمین می نماید. استفاده از دستگاه ها و تکنولوژِ های به روز باعث کاهش احتمال آسیب دیدن فرش ها و افزایش طول عمر مفید فرش های شما می گردد. همچنین تمامی فرش ها پس از شستشو مورد بازبینی قرار داده می شود تا درصورت وجود لکه های خاص که در سشتشوی فرش ها در دور اول باقی مانده است ، فرآیند شستشو مجددا تکرار گردد و فرش های شما صد در صد بدون لک و کثیفی به دست شما برسد. تمامی فرش ها به صورت لول تحویل گرفته می شود و پس از دو بار شستشو با تاید و شامپو جهت تمیزی و لطافت بیشتر فرش ، اتو شده و به دستگاه های آبکشی و خشک کن انتقال داده میشود و پس از آن به صورت لول و داخل کاور قرار گرفته و آماده انتقال به خانه های شما عزیزان می گردد.

برترین قالیشویی در نارمک

قالیشویی سراج به عنوان برترین قالیشویی نارمک خدماتی از قبیل شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت، خشکشویی مبل ، رفوگری فرش های دستباف اعلاء ، تعویض ریشه و شیرازه فرش های دستبافت و ماشینی را به صورت تضمین پرداخت وجه پس از دریافت خدمات و داشتن رضایت صد درصدی به شما عزیزان ارائه می دهد. نخ های مورد استفاده در فرآیند های رفو ، تعویض ریشه و شیرازه تماما از بهترین برند های موجود می باشد و بدست متخصصان بسیار مجرب و باتجربه ی این صنف صورت می پذیرد.دستگاه های تعویض ریشه و شیرازه قالیشویی سراج تماما ساخت آلمان بوده و کیفیت نهایی کار قابل قیاس با دستگاه های چین ارزان قیمت نمی باشد.از جمله خدمات متمایز قالیشویی سراج که بهترین قالیشویی نارمک می باشد ، دوگره در فرآیند ریشه های فرش می باشد که باعث افزایش زیبایی ریشه های فرش ها و استحکام ریشه ها می گردد.