قالیشویی سراج
منو موبایل

قالیشویی سراج

قالیشویی در نیاوران - قالیشویی سراج

قالیشویی در نیاوران

مزایای استفاده از خدمات بهترین قالیشویی در نیاوران

قالیشویی سراج به عنوان بهترین قالیشویی منطقه نیاوران، توانسته با استفاده از تعداد بالای سرویس َهای فعال در منطقه نیاوران، استفاده از استاد کاران و کادر خدمات رسانی مجرب، به سرعت عمل بالا و خوش قولی در میان تمام محلات نیاوران مشهور می باشد.

شماره قالیشویی در نیاوران

قالیشویی سراج – شعبه نیاوران: 22880369-021

قالیشویی در نیاوران تهران

قالیشویی سراج در منطقه سراج توانسته با ارائه خدمات صادقانه ، تثبیت قیمت شستشو و امکان استعلام  تمامی قیمت ها تنها با یک تماس ، به عنوان منصف ترین قالیشویی منطقه نیاوران شناخته شده است. ثابت بودن نرخ شستشو و ارائه با کیفیت ترین شستشو با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و کاهش هزینه های کارگری ، بهترین قیمت را در منطقه نیاوران برای هم محله ای های عزیز به ارمغان آورده است.
مشاهده شماره تماس سایر شعبه های قالیشویی سراج در تهران

نزدیک ترین قالیشویی در نیاوران

فرقی ندارد در کدام قسمت از محلات نیاوران ساکن باشید ، نزدیک ترین قالیشویی به شما قالیشویی سراج بوده که با استفاده از تعداد سرویس های بالا در منطقه نیاوران در اسرع وقت خدمات باکیفیتی را برای شما به ارمغان می آورد ، لازم به ذکر است چهدر هنگام جمع آوری فرش ها در منطقه نیاوران و هم در هنگام تحویل مجدد فرش ها قالیشویی سراج از منعطف ترین قالیشویی های تهران بوده و باتوجه به ساعات حضور شما در منزل خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

قالیشویی در منطقه نیاوران

قالیشویی سراج در منطقه نیاوران با استفاده از نیروی کار تخصصی ، رانندگان مسلط به منطقه و سرویس کار های مجرب می تواند در مدت زمان کمی درب منزل شما حاضر جهت ارائه خدمات حاضر شود

خدمات قالیشویی در نیاوران

قالیشویی در نیاوران که سرآمد تمام آنها قالیشویی سراج است از خدمات  کامل و جامعی جهت رفاه حال مشتریان خود برخوردار است

از جمله این خدمات به شستشوی فرش های دستبافت ، شستشوی فرش های دستبافت اعلا ، شستشوی فرش های تمام ابریشم و چله ابریشم و کلک ابریشم ، همچنین انواع فرش های ماشینی ، موکت ، مبل و خوشخواب می باشد که تمامی خدمات خود را به صورت اعلاشور و تضمین شده با قیمت ثابت و بدون تغییرات در خانه مشتری ارائه می دهد که موجب رضایت تمامی مشتریان قالیشویی سراج در منطقه نیاوران گردیده است.

هزینه قالیشویی در نیاوران

قالیشویی ها عموما یا به صورت تلفنی نرخ اعلام نکرده یا به صورت نرخ پایه اعلام و هنگامی که سرویس کار به محل اعزام میگردد ، مشتری با قیمت های جدید و بسیار بالاتری روبرو می گردد که این امر در بسیاری از موارد موجب ایجاد نارضایتی نسبت به خدمات ارائه شده می گردد اما قالیشویی سراج تمامی نرخ هایش ثابت بوده و به راحتی می توانید از مبلغ نهایی فاکتور خود پیش از ارسال سرویس کار مطلع گردید.

رعایت اصل صداقت ذر قالیشویی سراج منطقه نیاوران از مهمترین اصول ما می باشد.

خدمات قالیشویی محدوده نیاوران

قالیشویی سراج در منطقه نیاوران خدماتی از قبیل تعویض ریشه های فرش های ماشینی با استفاده از نخ با کیفیت ، دستگاه های بلژیکی و تراکمی مناسب را ارائه می دهد.

همچنین تعویض و ترمیم ریشه های فرش های دستبافت ، دستبافت اعلا و ابریشمین از جمله خدمات وی ای پی قالیشویی سراج در منطقه نیاوران می باشد که با قطعیت می توان گفت کیفیت استاد کاران قالیشویی سراج حتی در بین سایر قالیشویی های کشور نیز زبان زد بوده به گونه ای که سالهای سال بسیاری از قالیشویی های مطرح تهران خدمات رفو فرش های دستی و تعویض ریشه و شیرازه های خود را به قالیشویی سراج می سپردند.

 

قالیشویی سراج شعبه مرکزی: 77490525-021 | 3332406-0912

 

شستشوی فرش های ماشینی با استفاده از دستگاه های روز دنیا ، استفاده از مواد شوینده اختصاصی که فرمولاسیون آن بر اساس آب منطقه طراحی و ساخته شده به همراه بررسی دقیق فرش ها پس از شستشو باعث شده تا قالیشویی سراج بتواند طرح شستشوی تضمینی را برای اولین بار در ایران به همراه ضمانت نامه کتبی ارائه نماید.

خدمات مبل شویی در منطقه نیاوران توانسته به خاطر استفاده از بهترین مواد شوینده ، استاد کار های مجرب و دستگاه های استاندارد رضایت بسیار بالایی را در منطقه نیاوران به ارمغان آورده است.

سایر خدمات قالیشویی سراج در منطقه نیاوران عبارتند از رنگ برداری ، رفوگری ، ترمیم سوختگی و …

دریافت قیمت قالیشویی در نیاورن

جهت استعلام قیمت قالیشویی سعادت آباد میتوانید با شماره 22880369-021 با ما تماس حاصل نمایید.