قالیشویی سراج
منو موبایل

قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی تهرانپارس - قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی سراج ، با سابقه ی 32 ساله در سطح استان تهران ، که با برخورداری از کادری مجرب و سرویس های فعال متعدد در منطقه تهرانپارس ، در کمترین زمان ممکن به شما همسایگان عزیز خدمت رسانی می کند و همین امر موجب شده تا هر کجا در منطقه تهرانپارس از قالیشویی سراج نام برده می شود به بهترین قالیشویی تهرانپارس ، خوش قول ترین قالیشویی تهرانپارس و با ارزان ترین قالیشویی تهرانپارس مشهور گردد. قالیشویی سراج در تهرانپارس به دلیل تک نرخی بودن و عدم تغییر قیمت در منزل مشتریان به صادق ترین قالیشویی تهرانپارس معروف شده و از این حیث پرطرفدار ترین قالیشویی تهرانپارس قالیشویی سراج می باشد.

تحویل در اسرع وقت

از جمله خدمات قالیشویی سراج در تهرانپارس می توان به شستشوی فرش های ماشینی ، شستشوی فرش های دستبافت ، شستشوی فرش های اعلا ، تعویض ریشه های فرش های ماشینی با دستگاه های آلمانی و نخ های مرقوب ، تعویض ریشه فرش های ماشینی همانند روز اول به همراه گلیم و دوگره ، تعویض شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت ، ترمیم پارگی فرش های ماشینی ، لکه برداری تخصصی و … اشاره کرد که پکیجی کامل را برای شما به ارمغان می آورد.

برترین قالیشویی در تهرانپارس

قالیشویی سراج به عنوان برترین قالیشویی تهرانپارس توانسته با به روز ترین تکنولوژی شستشوی فرش های ماشینی ، توسط دستگاه های تمام اتوماتیک رضایت صد در صدی مشتریان خود را بدست اورد. همچنینی به دلیلی استفاده از شامپو های نرم کننده و خوشبو کننده فرش ، لطافت و عطر بسیار دل انگیزی را در فرش های شما ایجاد می کند. لازم به ذکر است تمامی فرش ها پس از شستشو توسط کادر مجرب در کارخانه اختصاصی قالیشویی سراج بررسی می گردد تا در صورت نیاز مجددا به پروسه ی شستشو بازگردانده شود از همین رو هیچگونه لکه ای بر روی قالی ها باقی نمی ماند. استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و گرمخانه مجهز در کارخانه قالیشویی سراج باعث گردیده تا هیچگونه تاخیری در فرآیند شستشو و تحویل فرش ها بوجود نیاید پس با خیال راحت در تاریخ اعلامی فرش ها به شما تحویل داده می شود.

تمامی فرش ها از لحظه تحویل شماره گذاری شده و به صورت لول به کارخانه انتقال پیدا می کند ، و پس از شستشو ، توسط دستگاه های اتوماتیک چروک زدایی شده که این امر موجب صاف شدن و خواب بهتر فرش ها در خانه شما می گردد.

خدمات قالیشویی سراج با اتکا به تجربه و تکنولوژِ تجربه ای بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد که باعث می شود دیگر هرگز به سراغ قالیشویی های سنتی یا کم تجربه نروید.