قالیشویی سراج
منو موبایل

قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی تهرانپارس - قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی در تهرانپارس

بهترین قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی سراج، با سابقه ی 32 ساله در سطح استان تهران ، که با برخورداری از کادری مجرب و سرویس های فعال متعدد در منطقه تهرانپارس ، در کمترین زمان ممکن به شما همسایگان عزیز خدمت رسانی می کند و همین امر موجب شده تا هر کجا در منطقه تهرانپارس از قالیشویی سراج نام برده می شود به بهترین قالیشویی تهرانپارس، خوش قول ترین قالیشویی تهرانپارس و با ارزان ترین قالیشویی تهرانپارس مشهور گردد. قالیشویی سراج در تهرانپارس به دلیل تک نرخی بودن و عدم تغییر قیمت در منزل مشتریان به صادق ترین قالیشویی تهرانپارس معروف شده و از این حیث پرطرفدار ترین قالیشویی تهرانپارس قالیشویی سراج می باشد.

شماره تلفن قالیشویی تهرانپارس

جهت دریافت قیمت شستشو فرش می توانید با شماره ۰۲۱۷۷۴۹۰۵۲۵ تماس حاصل نمایید.

قالیشویی سراج که به بهترین قالیشویی تهرانپارس و نارمک معروف است، به دلیل استفاده از موود شوینده باکیفیت، دستگاه ها و ابزار الات به روز، کادر مجرب و سرویس های متنوع توانسته است در میان سایر قالیشویان به برندی معتبر تبدیل شده و اعتماد ساکنین مناطق تهرانپارس را جلب نماید. به همین دلیل ست که بسیاری از مشتریان ما توسط دوستان و آشنایان خود در این منطقه معرفی شده اند و اوازه قالیشویی سراج به عنوان بهترین قالیشویی در تهرانپارس در سراسر شرق تهران پیچیده است و با افتخار می توان از قالیشویی سراج به عنوان بهترین قالیشویی شرق تهران نام برد.

تحویل در اسرع وقت

از جمله خدمات قالیشویی سراج در تهرانپارس می توان به شستشوی فرش های ماشینی ، شستشوی فرش های دستبافت ، شستشوی فرش های اعلا ، تعویض ریشه های فرش های ماشینی با دستگاه های آلمانی و نخ های مرقوب ، تعویض ریشه فرش های ماشینی همانند روز اول به همراه گلیم و دوگره ، تعویض شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت ، ترمیم پارگی فرش های ماشینی ، لکه برداری تخصصی و … اشاره کرد که پکیجی کامل را برای شما به ارمغان می آورد.

سرعت عمل و خوش قولی قالیشویی سراج با تکیه بر تعداد خودرو های سرویس دهنده در این منطقه زبان زد خاص و عام گردیده. شما نیز می تواید با خیالی اسوده فرش های خود را جهت انجام خدماتی همچون شستشو، تعویض ریشه، رفوگری به قالیشویی سراج سپرده تا در کمترین زمان ممکنه به شما خدمت رسانی گردد.

قیمت قالیشویی تهرانپارس 

جهت دریافت قیمت قالیشویی تهرانپارس می توانید با شماره 09123707346 – 09123332406 تماس حاصل نمایید.

قالیشویی تهرانپارس فرهنگسرا

قالیشویی سراج به عنوان مشهور ترین قالیشویی تهرانپارس فرهنگسرا تهران به خصوص منطقه تهرانپارس می تواند خدمات نظافت و ترمیم فرش را با بهترین کیفیت و ضمانت نامه کتبی به شما ارائه دهد.

لازم به ذکر است تمامی خدمات قالیشویی سراج به صورت تضمینی و اخذ هزینه پس از بازدید مشتری و جلب رضایت ایشان صورت می پذیرد زیرا ما به خدمات با کیفیت خود اعتماد داریم.

قالیشویی در تهرانپارس شرقی

قالیشویی سراج به عنوان برترین قالیشویی تهرانپارس شرقی توانسته با به روز ترین تکنولوژی شستشوی فرش های ماشینی، توسط دستگاه های تمام اتوماتیک رضایت صد در صدی مشتریان خود را بدست اورد. همچنینی به دلیلی استفاده از شامپو های نرم کننده و خوشبو کننده فرش ، لطافت و عطر بسیار دل انگیزی را در فرش های شما ایجاد می کند. لازم به ذکر است تمامی فرش ها پس از شستشو توسط کادر مجرب در کارخانه اختصاصی قالیشویی سراج بررسی می گردد تا در صورت نیاز مجددا به پروسه ی شستشو بازگردانده شود از همین رو هیچگونه لکه ای بر روی قالی ها باقی نمی ماند. استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و گرمخانه مجهز در کارخانه قالیشویی سراج باعث گردیده تا هیچگونه تاخیری در فرآیند شستشو و تحویل فرش ها بوجود نیاید پس با خیال راحت در تاریخ اعلامی فرش ها به شما تحویل داده می شود.

تمامی فرش ها از لحظه تحویل شماره گذاری شده و به صورت لول به کارخانه انتقال پیدا می کند، و پس از شستشو، توسط دستگاه های اتوماتیک چروک زدایی شده که این امر موجب صاف شدن و خواب بهتر فرش ها در خانه شما می گردد.

شماره تلفن قالیشویی تهران

جهت استعلام قیمت و تعرفه قالیشویی می توانید با شعب قالیشویی سراج ارتباط بر قرار کنید.

شستشوی فرش ماشینی در منطقه تهرانپارس

قالیشویی سراج با استفاده از کادری مجرب و اموزش دیده به همراه کوله باری از تجربه و ماشین الات به روز صنعت شستشو و ترمیم فرش، قادر است تا با کمترین میزان اطلاف وقت و انرژی و به طبع هزینه پایین تر، خدماتی با کیفیت در زمینه شستشو و ترمیم تمام فرش های ماشینی برای شما به ارمغان آورد.

شستشوی فرش های دستبافت در منطقه تهرنپارس

فرش های دستبافت معمولا از ارزش مادی و معنوی بالایی برخوردار بوده و صاحبان اینگونه فرش ها هنگام نیاز به خدمات شستشو و ترمیم دچار شک و تردید فراوان میشوند، انقدر که در بسیاری از موارد فرد از خیر شستشو و ترمیم فرش خود میگذرد. اما دیگر نیاز به نگرانی نیست ، خدمات قالیشویی سراج کاملا تضمین شده می باشند، همچنین در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری به دفتر مرکزی قالیشویی سراج واقع در خیابان سراج مراجعه و از کیفیت خدمات ما بازدید نمایید، با قاطعیت می توان گفت کمتر قالیشویی در سطح استان تهران حاضر به چنین کاری می باشد.

تعویض ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستبافت

تعویض ریشه و شیرازه فرش های ماشینی توسط دستگاه های بلژیکی و بهترین نوع نخ در قالیشویی سراج ارائه می گردد و شما میتوانید با خیال راحت تمامی فرش های خود را به قالیشویی سراج بسپارید.

تعویض ریشه در فرش های دستبافت کاملا امری تخصصی و نیازمند دقت استاد کار و وقت نسبتا زیاد می باشد تا بتوان خدماتی با کیفیت به مشتریان ارائه گردد.نوع ریشه باتوج به بافت هر فرش متفاوت بوده و باید تعویض ریشه به صوتی انجام پذیرد که هیچ تفاوتی از نظر بافت و جنس نخ استفاده شه با نوع نخ فرش نباشد زیرا در غیر این صورت فرش شما دچار افت قیمت و ارزش بسیار می شود.

خشکشویی مبل و خوش خواب و کاناپه

خشکشویی مبل از جمله خدمات تخصصی بهترین قالیشویی منطقه تهرانپارس می باشد که با استفاده از دستگاه های به روز و ساکشن بسیار قدرتمند، مبل های شما را همانند روز اول به شما تحویل می دهد و تنها پس از گذشت چند ساعت می توانید از آنها استفاده نمایید. استفاده از مواد شوینده استاندارد از آسیببافت مبل ها جلوگیری نموده و با خارج کردن تمام مواد شوینده از داخل مبل ، نتیجه بسیار درخشان تر می شود و عمر مبل های شم نیز افزایش می یابد.

خدمات قالیشویی سراج با اتکا به تجربه و تکنولوژِ تجربه ای بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد که باعث می شود دیگر هرگز به سراغ قالیشویی های سنتی یا کم تجربه نروید.