قالیشویی سراج
منو موبایل

قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی زعفرانیه - قالیشویی سراج

بهترین قالیشویی زعفرانیه

قالیشویی سراج در منطقه زعفرانیه با قدمتی بیش از ۳ دهه توانسته با ارائه خدمات باکیفیت ، اعتماد شما همسایگان عزیز را جلب نماید.

قالیشویی سراج با داشتن سرویس های متعدد در منطقه زعفرانیه توانسته با حداقل مدت زمان انتظار و راس ساعت های اعلامی به موقعیت شما مراجعه و قالی های شما را جهت شستشو به کارخانه اختصاصی قالیشویی سراج انتقال دهد. قالیشویی سراج در منطقه ی زعفرلنیه علاوه بر خوش قول بودن ، بدلیل تک نرخی بودن خدمات و ارائه به صورت اعلاشویی ، توانسته به منصف ترین و صادق ترین قالیشویی زعفرانیه تبدیل گردد.

خدمات قالیشویی در زعفرانیه

خدمات قابل ارائه توسط قالیشویی سراج در منطقه زعفرانیه عبارتند از شستشوی تخصصی فرش های ابریشم ، فرش های کرک ابریشم ، دستبافت نائین و سایر فرش های دستبافت اعلا و معمولی ، شستشوی فرش های ماشینی بلژیکی ، ترک و طرح ابریشم ، فرش های تراکم بالا و رنگ روشن ، لکه گیری ، تعویض ریشه فرش های دستبافت همانند روز اول ، تویض ریشه و شیرازه فرش های ماشینی توسط دستگاه های آلمانی با مقاومت و کیفیتی مثال زدنی ، ترمیم پوسیدگی ، بید خوردگی فرش های دستبافت ، شستشوی مبل و خشکشویی خوشخواب و … می باشد.

تمامی خدمات ارائه شده در قالیشویی سراج منطقه زعفرانیه به صورت تضمینی و پس از ارائه خدمات و جلب رضایت صد در صدی شما دریافت می گردد.

تمامی فرش ها از لحظه تحویل به صورت لول شده به کارخانه اختصلاصی قالیشویی سراج انتقال می یابند و توسط دستگاه های تمام اتوماتیک شسته و پس از بررسی نهایی توسط سرپرست کارخانه و تایید نهایی کیفیت شستشو)درصورت نیاز دوباره به پروسه ی شستشو بازگردانده می شود) به پروسه ی چروک زدایی و سپس گرمخانه انتقال و پس از خشک شدن کامل، فرش ها به داخل کاور انتقال و به صورت ایزوله و انتی باکتریال به دست شما میرسد.

قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی سراج با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و تجربه ای بیش از ۳ دهه توانسته رضایت صد در صدی تمامی مشتریان خودرا بدست اورد، شما هم اگر به دنبال بهترین قالیشویی شمال تهران هستید ، بهترین انتخاب قالیشویی سراج می باشد.