قالیشویی سراج
منو موبایل

قالیشویی سراج

شستشو انواع مبل و موکت - قالیشویی سراج

شستشو مبلمان در اقصی نقاط تهران با استفاده از بروزترین تجهیزات صنعتی

خشکشویی و شستشو انواع مبلمان:

خدمات شستشوی مبل

مبل شویی یکی از مشاغلی می باشد که اگر در این زمینه تجربه و دانش کافی وجود نداشته باشد، ممکن است به آن آسیب بزند. تیم تخصصی قالیشویی سراج از کادری مجرب و متخصص در این زمینه تشکیل شده است که آمادگی ارائه خدمات مبل شویی با استفاده از بروزترین تجهیزات و مواد اولیه با کیفیت می باشد.

مواردی که در نگهداری مبلمان منزل نیاز است رعایت شود:

تامین و نگهداری مبلمان در زمان مناسب یکی از مهمترین کاراها در منزل میباشد. زیرا تمیزی و سالم بودن این تجهیزات در منزل باعث زیبایی و ظاهری شیک به منزل شما می دهد. همچنین نظافت به موقع باعث طولانی شدن عمر مفید این وسیله می شود.

گردگیری و غبارگیری مرتب مبلمان

تداوم گردگیری و غبارگیری از روی پارچه مبلمان باعث حفظ سلامت پارچه مبلمان شما میشود. پیشنهاد میکنیم هفته ای یکبار را به گردگیری مبلمان خود اختصاص دهید.

عدم تابش نور مستقیم خورشید

نور خورشید یکی از عوامل مهم در فرسوده نمودن پارچه می باشد. ترجیحا پیشنهاد می شود که سبک چیدمان مبلمان منزل شما به گونه ای باشد که در معرض تابش نور مستقیم خورشید نباشد. در غیر اینصورت بهتر است که یک پارچه برای محافظت از مبلمان خود تهیه کنید و روی آن قرار دهید.

نکاتی در زمینه شستشوی مبلمان

در ابتدا این موضوع را باید بیان کرد که شستشو زیاد هم میتواند باعث آسیب به مبلمان شما شود. هر مبلمانی با توجه به جنس و متریالی که دارد، نحوه نظافت خاصی را نیز دارد. رعایت این موضوع تاثیر بسیار مهمی در حفقظ و نگهداری پارچه و بدنه مبلمان شما نیز دارد.

دوری از رطوبت

یکی دیگر از مواردی که تاثیر بسیار مهمی در نگهداری از مبلمان شما دارد، دور بودن از رطوبت است. اگر ناخودآگاه نیز مبلمان شما خیس و یا مرطوب شده، حتما نسبت به سریع خشک کردن آن اقدام کنید.